Consilieri Vanzari Directe - urgent!!!

Banca Comerciala Patria SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Procesul de rebranding recent prin care a trecut Capa Finance Institutie Financiara Nonbancara a creat noua identitate Patria Credit.

Dorim sa ne largim echipa cu noi colegi profesionisti, proactivi, entuziasti.

Responsabilitatile postului:
- Vanzarea si promovarea produselor si serviciilor companiei

CERINTE

- Experienta in vanzari de minim 6 luni
- Minim doi ani experienta profesionala
- Cunostinte bune de operare - MS Office
- Obisnuinta de a lucra in sistem de indeplinire obiective (target-uri de vanzari )
- Avantaj - Experienta precedenta de Relationship Manager retail / IMM in domeniul bancar sau de Key Account Manager in vanzari asigurari / pensii facultative.

- Bune abilitati de relationare, prezentare, vanzare si negociere
- Bune abilitati de comunicare, planificare si organizare, spirit analitic

BENEFICII OFERITE

- depinde de performanta Dumneavoastra, acordandu-se pe baza de comision de vanzari, in mod progresiv cu indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare stabilite de companie !
- o performanta constant buna in vanzari va poate oferi in cadrul companiei posibilitatea de construire si dezvoltare pe termen lung a carierei intr-o institutie financiara de succes !

Compania ofera training de specialitate adecvat inainte de inceperea activitatii!

Aplicatiile vor fi tratate cu deplina confidentialitate. Vom contacta pentru interviu doar candidatii selectati.

Banca Comerciala Patria SA (fosta Capa Finance IFN cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, avand o experienta de peste 13 ani de acordare a creditelor pe piata locala.)