CONSILIERI VANZARI

SC PROTON

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSILIER VANZARI:
-reprezinta compania in relatia cu clientii
-promoveaza serviciile companiei
-implementeaza politica de vanzari promovata de companie
-mentine/dezvolta relatiile cu clientii existenti, mareste portofoliului de clienti
-urmareste atingerea targetului lunar/anual vanzari
-elaboreaza rapoarte de vanzari

CERINTE

-minim studii medii, studiile superioare constitue un avantaj
-dinamism, initiativa,orientare catre clienti
-spirit de negociere, rezistenta la stres
-experienta in vanzari de minim 1 an
-carnet de conducere cat. B (doar pt agentii de distributie )

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant,
-Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere
-Telefon
-Posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta
-Masina de serviciu (doar pt agentii de distributie )

În prezent, Proton Technologies este unul dintre marii parteneri Orange, cu 70 de magazine in tara si peste 180 de angajati, , fiind cea mai tânara firma din TOP 10 Parteners Orange la nivelul anului 2004. Calitatea activitatii noastre este recunoscuta de Camera de Comert si Industrie (locul I ¿ TOP BUCOVINA) si de marii producatori internationali (Cel mai bun distribuitor Samsung în 2003)