CONSILIERI VANZARI

Cabinet PARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Promovarea produselor companiei
 Oferirea de consultanta clientilor, pentru alegerea celor mai bune solutii tehnice
 Dezvoltarea vanzarilor pe zonele alocate
 Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii

CERINTE

 Studii superioare (profil tehnic-avantaj)
 Experienta in vanzari minim un an (avantaj-experienta in vanzari tamplarie PVC si AL)
 Abilitati de comunicare si negociere foarte bune
 Persoana organizata, flexibila, orientata catre client
 Cunostinte de operare PC
 Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

 Mediu de lucru profesionist, intr-o echipa tanara
 Pachet salarial atractiv
 Cursuri de specializare si dezvoltare profesionala
 Masina si telefon de serviciu, laptop.

Clientul nostru este liderul pietei locale de tamplarie PVC si AL cu geam termoizolant.
Prin calitatea produselor sale si a lucrarilor executate, precum si prin atentia acordata fiecarui client, compania stabileste permanent standardele in domeniu.
Pentru a sustine dezvoltarea rapida a companiei, recrutam persoane dinamice, cu initiativa, pentru departamentul Vanzari