CONSILIERI VANZARI

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Consilierea si sprijinul clientilor in interiorul show-room-ului pentru a-i ajuta sa aleaga cele mai potrivite solutii pentru amenajari interioare sau alte materiale
 Mentinerea si dezvoltarea de relatii de business cat mai bune cu clientii in asa fel incat acestia sa revina si sa devina clienti fideli ai firmei
 Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele specifice ale clientilor
 Propunerea de noi solutii si imbunatatiri
 Prezentarea de rapoarte de activitate catre superiorul direct

CERINTE

Clientul nostru este un cunoscut centru de materiale de constructii cu o oferta de produse completa, un pachet de servicii dedicate eficiente si un program Business to Business. Strategia firmei este de a construi parteneriate de lunga durata, prin respect si loialitate fata de clientii sai.
Datorita dezvoltarii afacerii cautam Consilieri Vanzari - persoane capabile, motivate si responsabile

Experienta anterioara in vanzari
Cunoasterea limbii Engleze
Cunostinte operare PC- MS Office;
Persoana organizata,motivata si orientata catre client
Ambitios, deschis, comunicativ
Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in aceasta companie
Foarte bune abilitati de negociere
Orientat catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabil

BENEFICII OFERITE

conditii de munca foarte bune, salariu competitiv, posibilitati de dezvoltare si promovare.

PERSPECTIVE GROUP - A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services. We have a change-management approach. We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.