Consilieri Imobiliari si brokeri financiari pentru SudRezidential.ro si Credit24h.ro

SUDREZIDENTIAL BROKER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti si parteneri in vederea promovarii si vanzarii produselor financiare / imobiliare.

CERINTE

Experienta in banci si/sau intermedieri financiare / imobiliare - CONDITIE OBLIGATORIE, activitatea ca broker este un avantaj.
Abilitati de comunicare - usurinta in relationare interpersonala si capacitatea de adaptare Dorinta de implicare, loialitate
Capacitate de decizie rapida
Capacitate si deprinderi de a lucra in regim de target de vanzari
Satisfactie si motivatie interna pentru domeniul vanzari
Orientare catre client si catre rezultate
Atitudine si gandire pozitive, abilitati bune de comunicare / relationare
Posibilitate de realizare a unei cariere in domeniul financiar;

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca deosebite.
Salarizare peste medie.

SudRezidential.ro cel mai important PROMOTER al zonei de SUD, dedicat proiectelor rezidentiale amplasate in zona de sud a Capitalei si Credit24h.ro ofera consultanta specializata in identificarea solutiilor pentru achizitionarea de locuinte si obtinerea produselor bancare necesare finantarii dorite de client.Aceste servicii se adreseaza tututror persoanelor interesate de contractarea unui credit.