Consilieri Financiari/ Reprezentanti Vanzari

Hvb- Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentul job vine in intampinarea acelora care isi doresc o motivare din punct de vedere financiar prin completarea veniturilor, cat si acelora care isi doresc o independenta financiara cat si profesionala.
- Presupune o oferta de colaborare concreta si de anvergura in cadrul unei prestigioase institutii financiar bancare recunoscuta atat pe piata interna cat si in Uniunea Europeana.
- Se adreseaza atat celor care isi doresc un job part-time cat si un job full-time.

CERINTE

- bune abilitati de comunicare;
- abordarea cu usurinta a orcarei strategii de lucru impusa;
- ambitie, perseverenta, atentie in detalii, meticulozitate.
- abilitatea de a se adapta la nou, lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- traininguri gratuite;
- excursii, premii in bani;
- oportunitatea unei cariere de succses.

Companie bancara , membru al unui mare concern finaciar-bancar Unicredit-Hvb-Tiriac.