Consilieri financiar-bancari

NOUA GENERATIE ASTRAL GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prima institutie financiara din Romania in domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ din Romania, isi extinde echipa de consiliere si vanzari in domeniul bancar si selectioneaza persoane pentru postul de Consilieri Financiar-Bancari.

Pentru acest lucru, cautam persoane capabile de reusita, care stiu si pot sa isi conduca o echipa de vanzari, sa aiba capacitatea de a se incadra intr-un stil de munca financiar bancar, conform normelor bancare.

CERINTE

-Ambitia de a acumula experienta si de a promova;
-Capacitate de a se incadra intr-o activitate cu specific strict bancar;
-Capacitatea de a conduce o echipa de vanzari;
-Calitati de lider si dorinta de a reusi in viata, prin propriile sale forte!
-Posibilitatea de a putea acorda minim 2 ore/zi pentru aceasta activitate;
-Flexibilitate, dinamism si dispozitie la munca;
-Spirit de echipa
-Deschidere catre nou si catre oameni;
-Abilitatea de a invata si aplica metode de intermediere a produselor financiar – bancare.

Persoanele doritoare vor trebui sa aibe spirit de initiativa, sa fie optimiste, sa fie capabile de efort sustinut si sa isi doreasca sa reuseasca sa-si faca o cariera in domeniul bancar, alaturi de cea mai mare si mai veche Banca in domeniul locativ din Europa.

Persoanele interesate vor suna la numarul de telefon 0722.435.216, 0744.335.216, persoana de contact: Serban Bogdan - Sef de District.

Doar cei selectati vor primi un e-mail de confirmare a acceptarii lor la etapa a doua de selectie, desfasurata la sediul central al institutiei bancare.

BENEFICII OFERITE

- veniturile sunt in functie de realizari, mai exact intre 25%-69% din vanzari
- se adauga posibilitatea de a castiga suplimentar si alte venituri, in masura in care persoana respectiva indeplineste si alte criterii de vanzari.
- colaboratorii urmeaza doua cursuri de vanzari profesioniste de vanzari, unice in Romania, recunoscute in strainatate.
- In urma cursurilor se primesc diplome recunoscute in strainatate
- Asigurari de viata platite de Banca;
- Excursii in strainatate platite de Banca, etc.
- Telefon Mobil
- Autoturism subventionat de Banca.

NOUA GENERATIE ASTRAL GROUP SRL desfasoara activitati de consultanta personala si de afaceri, servicii de intermedieri credite si servicii bancare, intermedieri imobiliare si selectie personal in vederea angajarii.