Consiliere Servicii Financiare

Business Wide

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza piata;
- merge la intalniri;
- prezinta serviciile financiare;
- incheie contracte;
- ofera service clientilor contractati;
- intocmeste rapoarte zilnice despre activitatea desfasurata;

CERINTE

- persoana dinamica;
- abilitati dezvoltate de comunicare;
- dornica de a obtine independenta financiara;
- capabila sa se integreze intr-o echipa activa si tanara;
- dornica de realizari profesionale;
- dronica de independenta financiara;

BENEFICII OFERITE

Pachet de recompensare atractiv, net superior pietei.
Posibilitati de dezvoltare profesionala si de crearea unei cariere de succes in unul dintre cele de mai succes domenii.
Training de specialitate.
Concursuri motivante.

Business Wide este lider de piata in asigurari de viata, non viata si pensii.

Reusita in domeniu este garantata de un proces de selectie specializat si cu training profesionist.

Pachetul de beneficii este cel mai ofertant din domeniu si posibilitatile de evolutie in cariera nelimitate.