Consilier Vinzari Magazin de Mobila

Mabuco MOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce ai de facut?
1. Vei întâmpina şi consilia fiecare client propunând variante complete de mobilare și decorare.
2. Vei ţine legatura cu colegii de la aprovizionare / depozit / livrări până la închiderea comenzii;
3. Vei ajuta la îmbunătăţirea unei baze de date de clienţi;
4. Vei face amenajări în magazin

CERINTE

Cum ar trebui să fii?
1. Să știi să zâmbești
2. Să fii sociabil
3. Să fii dispus să înveți – la noi în firmă învățăm și ne dezvoltăm continuu;
4. Să te îmbraci frumos – da, imaginea ta transmite imaginea firmei;
5. Să fii organizat;
6. Să fii atent la detalii;
7. Să îți placă să muncești – nu prea avem când să ne plictisim;
8. Să fii cinstit și competent.

BENEFICII OFERITE

Ce îți oferim?
* Salariu fix plus un sistem de bonusare bazat pe rezultatele tale;
* Un mediu de lucru plăcut, propice dezvoltării profesionale și personale,
* Posibilitate de avansare.

Companie care se ocupa cu comercializarea mobilei capitonate.