Consilier Vanzari VW Utilitare

MIDOCAR OTOPENI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplinirea planului de vanzare stabilit, mentinerea unei baza de date cu clienti, exploatarea tuturor oportunitatilor oferite de piata, dezvoltarea continua a afacerii la standardele de calitate ale firmei.

CERINTE

Studii superioare
Experienta in vanzari auto - preferinta auto utilitare minim 1 an
Cunostinte foarte bune de operare pe computer
Abilitati de comunicare/Negociere
Atitudine/Tinuta
Orientare catre atingerea obiectivelor
Spirit de echipa
Persuasiune
Tact

Infiintat in 1992, MIDOCAR este unul dintre cei mai importanti dealeri Volkswagen si Audi din Romania.
Experienta dobandita in acest timp - fiind primul dealer Volkswagen din Romania - garanteaza calitatea tuturor serviciilor pe care le oferim:
- consultanta in alegerea celor mai potrivite autoturisme,
- propuneri avantajoase de finantare,
- service complet pentru intreaga gama de autoturisme Volkswagen si Audi
- piese de schimb din stoc sau la comanda