Consilier Vanzari Tamplarie Termoizolanta

Express ADV Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-implementarea politicii de vanzare a companiei;
-realizarea planului de vanzari;
-promovarea si vanzarea produselor companiei;
-monitorizarea permanenta a pietei si a concurentei prin realizarea studiilor periodice de piata;
-contactarea, consiliere, preluare comenzi de la clienti;
-intocmie contracte, facturi, bonuri fiscale(casa de marcat pos);
-intocmire rpoarte zilnice, saptamanle, rapoarte de vanzari, contabile, etc;
-realizarea si depasirea targetului de vanzari lunar si trimestrial;
-centralizarea zilnica a masuratorilor showroom-urilor si agentilor din Bucuresti

CERINTE

- cunostinte de utilizare a soft-ului WinArhi;
- OBLIGATORIU EXPERIENTA IN VANZARI TAMPLARIE TERMOIZOLANTA MINIM 3 ANI;
- persoana tenace si prezentabila, dinamica si comunicativa, orientata catre client;
- cunostiinte bune operare PC (Excel – la nivel mediu) si tehnici negociere;
- carnet de conducere categoria: B.

BENEFICII OFERITE

- salarizare: parte fixa + bonus din vanzari
- contract de munca pe o perioada nedeterminata.

Compania Casa Noastra, cu sediul in Pielesti, judetul Dolj este lider in Romania in productia si distributia de ferestre si usi din PVC cu sticla termoizolanta. Ca urmare a unei investitii de peste 25 milioane euro, compania va dezvolta cea mai mare capacitate de productie de sisteme de ferestre si usi din PVC din Sud-Estul Europei . Reteaua de distributie este compusa din peste 70 de showroom-uri, repartizate in jumatatea de sud a tarii si are o dezvoltare deosebit de dinamica. Compania Casa Noastra este formata din oameni tineri, bine pregatiti, inovatori, comunicativi si pasionati de ceea ce fac. Daca ai acest profil, vino sa te alaturi echipei noastre! www.casanoastra.ro