Consilier vanzari stand florarie&cadouri (fete)

Avantaj Net Developments

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune activitatea de preluare comenzi, consiliere clienti si vanzare produse de florarie si cadouri in punctul de vanzare al angajatorului situat intr-o cladire de birouri din zona Piata Victoria.

CERINTE

persoana tanara, de sex feminin
aspect placut
comunicativa, zambitoare
dornica de a invata lucruri noi
detinatoare de experienta anterioara in vanzari/relatii clienti/sampling
experienta in domeniul floristic/design constituie un avantaj
indemanatica
cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

Se asigura salariu fix pentru programul de lucru fix (09:00-18:00) si bonusuri in functie de vanzari/targeturi.

Avantaj NET Developments - agentie de web design, web development si e-commerce ce detine in portofoliu numeroase magazine online:

www.floridelux.ro
www.brazidecraciun.ro
www.coroane.ro
www.magazin-solduri.ro
www.huse-telefoane.ro
www.dsmcosmetics.ro