Consilier vanzari - Showroom perdele si draperii

Dalila Home Interior

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de contabilitate primara
Activitati de vanzare, ofertare si contractare
Activitati de masuratori si participare la montaje (pentru a se asigura ca este totul in regula)

CERINTE

-cunostinte pachet microsoft office
-cunostinte desen
- atentie distributiva
-spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision

DESCRIEREA FIRMEI

Misiunea Dalila Interior Concept

Va prezentam cateva motive pentru care sa ne alegeti pe noi.

– Pentru ca avem o vasta experienta in domeniul amenajarilor interioare si multe lucrari realizate cu succes.
– Pentru ca apreciem calitatea materialelor cu care lucram si raportul calitate-pret.
– Pentru ca oferim servicii complete pentru amenajarea locuintei dumneavoastra.
– Pentru ca avem colaborari cu arhitecti si designeri pe care ii apreciem pentru talentul lor si pentru ca si-l pun in valoare in lucrul cu clientii nostri.
– Pentru ca avem un showroom in centrul Bucurestiului la care puteti ajunge foarte usor si pentru ca putem veni si la dumneavoastra, in cazul in care sunteti prea ocupati.
– Pentru ca avem peste 8000 de materiale din care puteti alege.
– Pentru ca avem o gama foarte diversificata de preturi si ne pliem pe bugetul fiecarui client.
– Pentru ca suntem importatori directi din Spania, Italia, Franta si Germania.
– Si nu in ultimul rand, pentru ca apreciem inventivitatea si exigentele fiecaruia.