Consilier vanzari showroom - mobila de lux

SC TEKSO FRIG ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea clientilor din showroom.
Prezentarea si vanzarea serviciilor companiei, intr-un mod profesionist, impecabil.
Răspunde solicitărilor venite din partea clienţilor.
Sa pastreze permanent legatura cu celelalte departamente pentru a gasi solutii ce vin in intampinarea nevoilor clientilor.
Sa furnizeze clientilor raspunsuri complete, profesionale si la timp.
Sa respecte toate politicile si procedurile departamentului/ companiei.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Prezenta agreabila.
Aspect fizic placut.
Persoana dinamica, bine organizata, sociabila, cu simt de responsabilitate si seriozitate maxima.
Motivat si cu puternice abilitati de comunicare si relationare, atat cu clientii, cat si cu echipa sa.
Experienta in vanzarea de mobila. Cunoştinţe de limba engleza.
Cunoştinţe PC: pachetul MS Office.
Capacitate organizatorică, respectarea termenelor;
Confidenţialitate, responsabilitate pentru activitatea depusă;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix.

SC TEKSO FRIG ROMANIA SRL a fost fondata in anul 1999.Tekso s-a afirmat de-a lungul timpului prin seriozitate, reusind sa devina , intr-un interval relativ scurt, un partener puternic pentru importante societati hoteliere si restaurante din Romania.