Consilier Vanzari Showroom - BUCURESTI

S.S.A.B.-IMPEX S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea clientilor;
- promovarea produselor in showroom;
- negocierea si incheierea contractelor de vanzare a produselor comercializate;
- activitate de operare facturare.

CERINTE

- studii superioare sau medii;
- experienta in vanzari constituie avantaj;
- prezenta agreabila;
- persoana organizata, activa, cu abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de dezvoltare profesionala prin accesarea
de programe de formare;
- pachet salarial atractiv (salariu fix+comision din vanzari).

SSAB este unul dintre liderii de piata in domeniul decoratiunilor interioare, o companie in dezvoltare continua, ce are ca obiectiv furnizarea unor solutii integrate de ambientare si design.
Pentru completarea echipei de vanzari cautam persoane active, dornice sa-si dezvolte o cariera in domeniul vanzarilor.Va oferim sansa de a patrunde intr-un mediu organizational profesionist, intr-un domeniu dinamic si o companie de succes.

administrator@ssabimpex.ro sau fax : 0234/518436