CONSILIER VANZARI SABON- AFI PALACE COTROCENI

SABON HOLDINGS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consiliere clienti
- Operare casa de marcat
- Receptie marfa
- Aranjare si ordonare marfa in magazin

CERINTE

Candidatul ideal are experienta in vanzari minim 1 an, este responsabil, energic, proactiv, detine abilitati persuasive si de comunicare excelente. Este ordonat, sociabil si stapaneste notiunile de baza ale lucrului la calculator (Excel, Word, Outlook).

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonus la target, reducere pentru produse, bonuri de masa

SABON oferă clienţilor săi o gamă excepţională de cosmetice şi produse ambientale, create pentru a bucura şi rasfata corpul şi sufletul.

SABON a venit pe lume din dragoste pentru texturi si parfumuri, pentru arta ingrijirii si rasfatului, dar si din dorinta de a le oferi oamenilor momente de relaxare intr-o lume atat de agitata.
Increderea pe care oamenii o acorda produselor si serviciilor Sabon de peste 16 ani certifica prezenta a peste 100 de magazine in orase cosmopolite din intreaga lume: Paris, Milano, Tokyo, Barcelona, New York, Nisa, Roma, Tel Aviv, Bucuresti.