CONSILIER VANZARI PRODUSE NEFEROASE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 17,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Transmite oferte catre potentialii clienti;
- Primeste cererile de oferta de la clienti;
- Mentine legatura cu clienti;
- Dezvolta si gestioneaza baza de date cu clienti;
- Efectueaza vizite la clientii programati in prealabil;
- Participa activ la negocierile contractelor;
- Efectueaza vanzarea;
- Vizeaza intocmirea facturii.

CERINTE

- Absolvent studii medii sau superioare;
- Experienta aproximativ 1 an in vanzari;
- Cunostinte bune PC – Ms. Office;
- Cunostintele de limba engleza constituie un avantaj;
- Permis de conducere Categ. B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, cu excelente abilitati de comunicare, bun negociator, cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 700-800 EURO format din parte fixa 400 EURO si comision din vanzari.
- Se ofera auto, telefon, prime.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Program de lucru L-V, 8.30-16.30, Sambata la nevoie.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL, EXPORTUL SI COMERCIALIZAREA PRODUSELOR NEFEROASE.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 2.