CONSILIER VANZARI PIESE DE SCHIMB

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea obiectivelor cantitative si calitative, care sunt stabilite printr-un portofoliu de clienti si posibili clienti, pe care ii mentine prin intermediul unor actiuni de fidelizare si marirea cotei de piata;
Sa fie purtator de cuvant al marcii si concesiunii fata de clienti si posibili clienti;
Sa vegheze la stabilirea unei relatii de incredere cu scopul de a pereniza atasamentul clientului fata de marca si concesiune;
Sa prezinte si sa vanda gama de piese de schimb si accesorii servicii propuse de catre marca.

CERINTE

Studii medii sau superioare in domeniul auto;
Experienta in vanzari de minim 2 ani;
Cunostinte de limba franceza (alte limbi straine reprezinta un plus);
Cunostinte temeinice de operare pe computer (minim Windows si Office);
Initiativa;
Abilitati de comunicare/ negociere;
Atitudine/ Tinuta;
Orientare catre atingerea obiectivelor;
Organizare;
Abilitati comerciale (persuasiune, tact);
Spirit de echipa;
Cunoasterea pietei auto;
Abilitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale;
Cunoasterea produselor comercializate;
Permis categoria B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST va ofera posibilitatea angajarii si sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.

Va oferim acces la evolutie profesionala, oportunitatea de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!