CONSILIER VANZARI (NET 600-1000 EURO)

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
* Prezentarea promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale firmei;
* Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
* Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
* Stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
* Intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor;
* Redacteaza rapoarte dupa intalniri;
* Intocmeste rapoartele comerciale;
* Disponibilitate pentru deplasari 1/2 din timpul de lucru (zona de Sud-Est a tarii si Bucuresti).

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare (avantaj tehnice);
* Cunostinte avansate PC: MsOffice, Outlook, SAP (constituie avantaj);
* Experienta pe un post similar (domeniul tehnic - avantaj: vanzari utilaje);
* Cunostinte bune de limba engleza.
* Permis auto categoria B cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana dinamica, placuta, muncitoare, devotata, un bun comerciant, cu bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

Salariul net lunar este cuprins intre 600-1000 EURO.
In perioada de proba salariul este de 600 EURO.
Se ofera bonuri de masa, prime de Paste si Craciun, mariri de salariu in functie de realizari, Telefon, auto la dispozitie si laptop.
Program de lucru L-V, 8.00-17.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Modalitate de inscriere:
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro
CLIENTUL NOSTRU ESTE O FIRMA CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE DISTRIBUTIA DE ECHIPAMENTE DE RIDICAT SI TRANSPORTAT.
Sediul acestuia se afla in sectorul 6 Bucuresti.