Consilier Vanzari & Marketing

ON TIME

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilier vanzari & marketing
- Domeniu: Vanzari/ Publicitate/ Mass-Media/ Marketing

Obiectivul postului:
- Vinde serviciile/produsele unor companii clienti, pune la dispozitia acestora serviciile cerute prin conditiile contractuale si asigura cea mai buna calitate a acestor servicii.

CERINTE

Educatie:
- Studii superioare (absolvent)
- Principii si tehnici de negociere si vanzare aplicabile domeniului publicitar
- Cunostinte de operare PC (Word, Excell, Internet)
- Carnet de conducere cat. B

Abilitati si aptitudini
- De vanzare si negociere
- De planificare si organizare a activitatii si timpului de lucru
- Aptitudini interpersonale, de comunicare si de bun ascultator
- De prezentare personala, gandire analitica, de rezolvare a problemelor
- Atentie distributiva, concentrare, capacitatea de a lucra sub presiune

Atitudini
- Atitudine , comportament si prezentare corespunzatoare mediului de afaceri in care functioneaza
- Dinamic, energic, perseverant, disciplinat si punctual
- Flexibil, competent, deschis la sugestii, pozitivism, optimism
- Integritate si dedicare, onest, membru activ al echipei
- Orientat spre obtinerea de rezultate si eficienta
- Respect pentru termene limita, pentru reguli si proceduri.

BENEFICII OFERITE

- Carte de munca;
- Salariu fix + comision (in functie de rezultate, si bonuri de masa)
- Telefon mobil; Masina

On Time Media ¿ Agentie de publicitate specializata pe creatie ¿ tipar materiale publicitare, obiecte promotionale, mass media.