Consilier Vanzari - magazin piese auto

SC Euro 07 Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezinta clientilor gama de produse,oferind toata consultanta tehnica necesara;
- intretine si dezvolta relatia cu clientii, oferind informatii / actualizari despre toate produse;
- intocmeste documentatia de insotire a marfii;
- realizeaza periodic inventarul marfurilor din stoc;
- defineste cererea de consum;
- propune noi solutii privind imbunatatirea seviciilor oferite.

CERINTE

- studii superioare - tehnice –( reprezinta un avantaj);
- experienta in vanzari min.1 an in domeniul pieselor auto;
- cunoasterea programelor si cataloagelor specifice domeniului auto;
- orientare spre obtinerea de rezultate;
- abilitati de comunicare si negociere;
- cunoasterea specificului pietei locale.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant + bonus in functie de performante;
- oportunitati de dezvoltare profesionala;
- oportunitati de realizare a unei cariere pe termen lung;
- training de specialitate;
- mediu de lucru motivant in cadrul unei echipe de profesionisti.

Euro 07 SRL este una dintre cele mai mari companii in importul si distributia de piese auto, cu o experianta de 14 ani in Bulgaria. Partenerii nostrii sunt 50 dintre cei mai cunoscuti producatori de piese auto din Europa si detinem in stoc un portofoliu de peste 40 000 de coduri. Succesul activitatii noastre se bazeaza pe contributia a peste 500 de angajati care sustin o retea de magazine proprii si depozite, pe teritoriul Bulgariei, Serbiei si Romaniei.