Consilier vanzari magazin online

Just Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierul de vanzari reprezinta interfata dintre client si companie. Acesta preia toate solicitarile clientilor (sosite prin email, chat, telefon) si le proceseaza in cel mai scurt timp. Preluarea comenzilor se va face prin introducerea acestora in platforma web a magazinului online. In functie de cerinte si de disponibilitatile in stoc va oferi alternative pentru cererile clientilor. Pastrarea bazei de date actualizata dar si a produselor si a preturilor lor este un alt task al acestui job.

CERINTE

Persoana proactiva, rabdatoare, energica.
Cunoștințe de utilizare PC (MS Office)
Abilități tehnologice specifice departamentului cu clienții
Abilități de comunicare verbală
Rezistență la stres

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant in functie de rezultate. Parametrii clar definiti de performanta
Program 9-18 de luni pana vineri
Posibilitate de crestere si dezvoltare
Training de pregatire si perfectionare

JUST ADVERTISING SRL - agentie de publicitate cu experienta de peste 13 ani in domeniu.
Rafinat.ro, un proiect al Just Advertising, este un magazin online de produse rafinate, bauturi, dulciuri, cafele si multe altele.