Consilier vanzari magazin de lux

NEXT GRAPHICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale firmei;
-intocmirea facturilor de vanzare catre clienti
-operare pe casa de marcat
-sa asigure conditii optime de vanzare (pozitionare, vizibilitate, accesibilitate, pret de vanzare, etc) pentru produsele societatii.

CERINTE

- seriozitate
- dinamism
- responsabilitate
- capacitate de integrare in colectiv
- capacitate de lucru in conditii de stres
- abilitati de comunicare
- tinuta office recomandata.
-o limba straina nivel mediu
-domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

- venituri corelate cu volumul de munca depus
-prima Paste si Craciun
- training gratuit

Magazinul MY HOUSE este unic distribuitor in Romania al produselor Rosenthal, Christofle, Lalique, WMF, Robbe & Berking, Orrefors-Kosta Boda, fiind reprezentantul direct al acestor companii internationale. Produsele pe care le puteti gasi la MY HOUSE sunt obiecte decorative ce poarta semnatura unor designeri renumiti, bijuterii si statuete din cristal , articole pentru servit masa si bucatarie, accesorii pentru bar, servicii de ceai si cafea, seturi de oale din inox si teflon, tacamuri din argint,argintate sau din inox si mai nou linia de bijuterii de la Christofle si Rosenthal.