Consilier Vanzari Magazin / Consilier Relatii Clienti - Casier / Consilier Logistica

GABTEO Consult Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie multinationala de bricolaj recrutam:

1. Consilieri Vanzari Magazin (Chitila si Bragadiru);
2. Consilieri Relatii Clienti - Casieri (Chitila);
3. Consilieri Logistica (Chitila si Bragadiru).

Misiune:
• Oferirea de consultanta clientilor in ceea ce priveste alegerea produselor in functie de nevoile lor.

CERINTE

1. Consilieri Vanzari Magazin (Chitila si Bragadiru) - experienta de lucru nu reprezinta un criteriu esential;
3. Consilieri Logistica (Chitila si Bragadiru) - permisul de motostivuitorist reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

• Tichete de masa;
• Abonament medical;
• Trasnport asigurat; Program in ture;
• Mediu de lucru tanar si dinamic;
• Planuri de formare adaptate fiecarui angajat in parte pentru atingerea obiectivelor profesionale, dar si personale;
• Perspective de dezvoltare profesionala.

O companie formata dintr-o echipa tanara si dinamica, ce ofera servicii de consultanta si recrutare de personal.