Consilier Vanzari Magazin / Consilier Relatii Clienti - Casier / Consilier Logistica

Job expirat

Companie
GABTEO Consult Srl
Posturi disponibile
15
Domeniu
Alimentatie / Comert
Customer service / call center
Serviciu Clienti
Vanzari
Nivel experienta
Sub 6 luni
6 - 12 luni
1 - 2 ani
2 - 3 ani
3 - 5 ani
5 - 10 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala profesionala
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Ilfov
Tara
ROMANIA
Valabilitate
25-09-2017 : 25-09-2017

Responsabilitati

Pentru clientul nostru, o companie multinationala de bricolaj recrutam:

1. Consilieri Vanzari Magazin (Chitila si Bragadiru);
2. Consilieri Relatii Clienti - Casieri (Chitila);
3. Consilieri Logistica (Chitila si Bragadiru).

Misiune:
• Oferirea de consultanta clientilor in ceea ce priveste alegerea produselor in functie de nevoile lor.

Cerinte

1. Consilieri Vanzari Magazin (Chitila si Bragadiru) - experienta de lucru nu reprezinta un criteriu esential;
3. Consilieri Logistica (Chitila si Bragadiru) - permisul de motostivuitorist reprezinta un avantaj.

Beneficii Oferite

• Tichete de masa;
• Abonament medical;
• Trasnport asigurat; Program in ture;
• Mediu de lucru tanar si dinamic;
• Planuri de formare adaptate fiecarui angajat in parte pentru atingerea obiectivelor profesionale, dar si personale;
• Perspective de dezvoltare profesionala.

Descrierea firmei

O companie formata dintr-o echipa tanara si dinamica, ce ofera servicii de consultanta si recrutare de personal.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Consilier vanzari