CONSILIER VANZARI LUX

LE MANOIR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiuni generale ale postului

Primirea clientilor in mod elegant si calduros;
Consilierea clientilor asupra caracteristicilor produselor;
Consilierea telefonica a clientilor;
Implicarea activa in promovarea produselor;
Finalizarea vanzarilor atat pentru clientii din magazine cat si pentru clientii corporate;
Orientare permanenta inspre clienti si urmarirea fidelizarii acestora;
Participare la aranjarea produselor in raioane si controlul permannet al calitatii;
Cunostinte minime de contabilitate;
Mentine un mediu de lucru curat si profesionist in magazin

CERINTE

Persoana agreabila, organizata, energica, onesta, comunicativa;
Aspect fizic placut;
Experienta reusita in domeniul vanzarilor de lux;
Studii medii sau superioare;
Interesat de gastronomie si vinuri;
Atitudine pozitiva;
Cunostinte de limba franceza si /sau engleza
Carnet de conducere categoria B

Ne intereseaza doar colaborarile pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Avantaje

Lucru intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista
Salariu atractiv + prime
dezvoltare profesionala, deplasari in strainatate

Companie cu capital romano-francez, lidera pe piata romaneasca in domeniul gastronomiei si vinurilor de lux.
Clientii nostri sunt persoane si companii prestigioase din Romania.