Consilier Vanzari in Centrul Comercial Feeria

SHOEXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deserveste clientii, prezinta si gestioneaza produsele din magazin.
Veniturile lunare sunt : salar net atractiv + comision lunar in functie de vanzare.
De asemena oferim un mediu de lucru modern, o echipa tanara, optimista

CERINTE

Persoana comunicativa, ambitioasa, motivata, dinamica, harnica, capabila sa faca parte dintr-o echipa tanara, de succes.
Experienta ca vanzatoare intr-un magazin de incaltaminte si accesorii pt. incaltaminte si cunoastrerea limbii engleze reprezinta un avantaj

Compania este reprezentant unic al unei firme internationale cu cea mai mare retea de magazine monobrand la nivel mondial, cu profil incaltaminte si accesorii pt. incaltaminte. Este prezenta in peste 70 tari din lume.
Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, vizam segmentul de clienti cu venituri medii si peste. Odata cu extinderea la nivel national, dorim sa devenim liderii acestui segment si in Romania.