Consilier Vanzari Distributie (Part Time sau Full Time)

Tornado Sistems

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Absolvent sau student in an terminal (preferabil Faculatea Electronica sau Automatizari-Calculatoare);
- Cunostinte despre produsele IT&C (retele, periferice, calculatoare, Microsoft etc);
- Foarte bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea facila a relatiilor interpersonale, de persuasiune si negociere;
- Ambitie, orientarea spre rezultate imediate (transpuse inclusiv in plan financiar) si capacitate de automotivare;
- Gandire logica, structurata, memorie peste medie, usurinta in a-si insusi noi cunostinte de factura tehnica;
- Atitudine proactiva si pozitiva;
- Limba engleza ¿ reprezinta un avantaj;
- 1 an experienta in vanzari IT de preferat

BENEFICII OFERITE

- Postul se adreseaza tinerilor dornici de realizare si care isi doresc sa beneficieze de perspective de promovare si dezvoltare a carierei si implicit de castig suplimentar; se asigura cursuri tehnice si de vanzari; conditii de munca la standarde ridicate.