Consilier Vanzari Credite Ipotecare (DSF)

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

In raport de 70% activitatea se va desfasura pe teren presupunand in mod principal:
- identificarea si contactare directa a potentialilor clienti;
- promovarea catre clienti a serviciilor de creditare oferite de companie;
- organizarea intalnirilor necesare finalizarii activitatii de vanzare;
- sustinere de prezentari pentru serviciile si ofertele de care pot beneficia clientii;
- consilierea clientilor in ceea ce priveste posibilitatile de creditare;
- dezvoltarea portofoliului de clienti;

CERINTE

- abilitati foarte bune de prezentare si relationare
- bune abilitati de planificare si organizare
- abilitati de negociere, atitudine proactiva
- persoana deschisa, comunicativa, persuasiva, diplomata
- corectitudine, flexibilitate, stabilitate
- foarte buna capacitate de analiza si sinteza
- experienta in domenii ca asigurari, imobiliare, credite de consum, carduri de credite, vanzari reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant: salariu fix + comisioane din targeturi indeplinite;
- telefon, laptop, asigurare medicala;
- acces la parcul auto al companiei pentru intalniri cu clienti, deplasari;
- training-uri de specialitate;
- posibilitatea de crestere salariala in timp in functie de performante

Perform HR este o companie de resurse umane, specializata in trei arii de activitate:
selectie si recrutare de personal, evenimente de cariera pentru tinerii profesionisti
din Romania si consultanta in resurse umane.

Perform HR recruteaza pentru unele dintre cele mai mari companii din Romania, oferind
permanent numeroase oportunitati de cariera tinerilor profesionisti.

Mai multe informatii despre noi puteti gasi pe site-ul nostru oficial, www.performhr.ro