Consilier Vanzari Credite

HR Dynamics

Job expirat

RESPONSABILITATI

HRDynamics recruteaza pentru clientul sau, companie financiar nebancara Consilier Vanzari Credite.

Esti pasionat de activitatea de vanzari directe ?
Doresti sa iti consolidezi cariera in vanzari de credite imobiliare si ipotecare si totodata sa ai un VENIT MOTIVANT ?

Alatura-te unei companii cu un proces decizional rapid, cu o comunicare transparenta, deschisa si unei echipe de succes.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- isi dezvolta un portofoliu, care in maxim 3 luni, generezeaza un volum de vanzari
- vinde o gama larga de produse de creditare ipotecara
- contribuie la culegerea de informatii de pe piata ipotecara ajutand la dezvoltarea strategiei de vanzari a companiei

CERINTE

CAUTAM candidati care au:
- experienta in activitatea de vanzari (experienta in vanzari de asigurari sau credite ipotecare reprezinta un plus) de minim un an
- abilitati excelente de vanzare si performante anterioare de vanzari foarte bune, usor de demonstrat
- proactivitate, spirit antreprenorial, initiativa, orientare catre client, excelente abilitati de comunicare si relationare, spirit analitic
- deschiderea de a lucra intr-un regim de colaborare tip PFA (Persoana Fizica Autorizata)

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- SCHEMA FOARTE ATRACTIVA DE COMISIONARE
- programe de training profesional si de dezvoltare personala
- posibilitati reale de dezvoltare a carierei intr-o companie in plina ascensiune
- un mediu decizional rapid, care sprijina activitatea profesionale

HR Dynamics este compania care isi propune ca prin echipa sa tanara si multidisciplinara sa aduca in acelasi cadru candidati, angajati si angajatori, pentru imbunatatirea performantei, avansarea in cariera si adaugarea unui plus de valoare organizatiei dumneavoastra.
Vrem sa fim intotdeauna prezenti acolo unde se afla partenerii nostri si de aceea tratam fiecare client cu respect, adaptam tehnicile la nevoile companiei si utilizam toate resursele de care dispunem pentru ca cei cu care lucram sa devina leaderi in domeniul lor de activitate.
Suntem o companie care si-a adaptat tehnicile de lucru la piata romaneasca utilizand instrumente testate si verificate in aceasta piata.
Datorita dinanismului care ne caracterizeaza am reusit sa constituim o baza de date care acopera atat nevoile angajatorilor cat si pe cele ale angajatilor si candidatilor. Astfel, putem sa venim in sprijinul dumneavoastra atat prin recrutarea, selectia si auditul de personal, cat si prin traininguri si teambuildinguri adaptate specificului fiecarei companii.
HR Dynamics isi doreste sa devina principalul partener in urmarirea strategiei de resurse umane a organizatiei dumneavoastra.