Consilier Vanzari Credite

DV CREDIT BEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza ofertele de credite din portofoliul bancilor partenere prin prezentari,
Acorda consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti , prin prezentarea solutiei optime corespunzatoare fiecarui client si solutionarea problemelor aparute
Monitorizeaza portofoliul de credite si mentine calitatea acestuia.
Precizare:Forta noastra de vanzari nu asteapta clientii la birou !!
Nu aplicati daca nu sunteti pregatit pentru munca de teren.

CERINTE

Studii medii/superioare in domeniul economic;
Experienta in pozitia de broker credite/asigurari sau vanzari directe este un plus
Bune abilitati de comunicare si negociere
Cunostinte operare PC ( Word, Excel, Internet)
Initiativa, flexibilitate, adaptabilitate;
Atitudine proactivã

BENEFICII OFERITE

-comision foarte avantajos pe suma creditata
-target lejer de realizat la carduri si contracte de credit
-instruire gratuita
-contract de mandat pers fizica

DV CREDIT BEST este o companie care activeaza pe piata financiar-bancara din Romania si furnizeaza o gama larga de servicii financiare ca partener al unor importante banci comerciale.