Consilier Vanzari cod CVI

CABINET PARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor companiei
Oferirea de consultanta clientilor, pentru alegerea celor mai bune solutii tehnice
Dezvoltarea vanzarilor pe zonele alocate
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii

CERINTE

Studii superioare (profil tehnic-avantaj)
Experienta in retail minim un an (avantaj-experienta in vanzari tamplarie PVC si AL)
Abilitati de comunicare si negociere foarte bune
Persoana organizata, flexibila, orientata catre client
Cunostinte de operare PC
Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist, intr-o echipa tanara
Pachet salarial atractiv : salariu fix + procent din vanzari
Cursuri de specializare si dezvoltare profesionala

Va rugam sa trimiteti CV-ul dvs., nu mai tarziu de 31.03.2008., mentionand codul pozitiei (CVI), pe adresa de e-mail office@pari.ro sau pe site-ul www.pari.ro. Toate aplicatiile sunt confidentiale. Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

Clientul nostru este liderul pietei locale de tamplarie PVC si AL cu geam termoizolant.
Prin calitatea produselor sale si a lucrarilor executate, precum si prin atentia acordata fiecarui client, compania stabileste permanent standardele in domeniu.
Pentru a sustine dezvoltarea rapida a companiei, recrutam persoane dinamice, cu initiativa, pentru departamentul Vanzari :