Consilier Vanzari bijuterii

Work Center Recrutare si Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si
politicile comerciale ale firmei;
- Cunoasterea caracteristicilor tehnice si comerciale ale produselor;
- Prezentarea preturilor, aplicarea de discount-uri si promotii, incheierea vanzarilor in
limitele stabilite de conducerea companiei;
- Informarea clientului privind caracteristicile produsului achizitionat, precum si descrierea
unui set complet de metode de ingrijire a respectivului produs;
- Participarea activa la planificarea si implementarea strategiei de vanzari;
- Indeplinirea planului de vanzari si incasari al firmei, stabilit de catre conducerea
societatii;

CERINTE

- Capacitatea de a lucra cu oamenii;
- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte de limba engleza, nivel mediu;
- Abilitatea generala de invatare;
- Studii minime: Liceul.

Bijuterii lucrate manual, Piese decorative din metale pretioase, Bijuterii de colectie, Pietre pretioase si semi-pretioase.

Compania a fost fondata in anul 1995. Pana in prezent, mii de clienti au trecut pragul atelierului nostru, mii de utilizatori au accesat si comandat online de pe pagina oficiala a companiei noastre, sute de cupluri au facut schimb la altar de inele create de noi, zeci de personalitati celebre au achizitionat obiectele noastre. Fidelitatea clientilor nostri reprezinta garantia calitatii produselor si serviciilor pe care le oferim!