Consilier vanzari Bella Sposa

Bella Sposa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se va desfasura in cadrul magazinelor de rochii de mireasa Bella Sposa din Bd.Dacia si Calea Vitan.

Responsabilitati:

- Relationarea cu clientii si oferirea informatiilor relevante cu privire la specificul si produsele companiei;
- Consilierea clientilor in alegerea rochiei de mireasa, rochiei de seara, accesoriilor;
- Mentinerea unui mediu de lucru profesionist, ingrijit si estetic in magazin;
- Indeplinirea corespunzatoare a sarcinilor trasate conform fisei postului;
- Intocmirea contractelor de vanzare si formalitatilor fiscale;
- Asigura receptia / livrarea marfii precum si cateva activitati de contabilitate primara.

Salariul oferit este 1500 RON plus comision (comisionul se acorda dupa primele 3 luni).

Suntem un magazin cu colectii de rochii de mireasa de top ale celor mai renumiti producatori mondiali (La Sposa, San Patrick si White One din grupul spaniol Pronovias, Demetrios, Enzoani). Suntem premium dealer pentru colectiile La Sposa si San Patrick by Pronovias. Avem si o oferta generoasa de rcohii de seara si de accesorii.

Inca din 2009 , de cand am inceput, ne-am dorit sa facem cat mai multe mirese fericite. Opt ani mai tarziu, cu multe mirese feiricte la activ, ne propunem sa dezvoltam cat mai mult si sa fim in continuare alegerea numarul 1 pentru mirese. Dorim sa ne marim echipa cu o persoana creativa, optimista, cu putere de convingere, capacitatea de a lucra in echipa si de a atenua conflicte.

CERINTE

- Persoana pozitiva, sociabila, comunicativa, manierata, ingrijita;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- Foarte buna capacitate de negociere si convingere, orientare catre nevoile clientului;
- Experienta in domeniul vanzari/fashion constituie un avantaj;
- Stabilitate la locul de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

Bella Sposa