Consilier Vanzari Autovehicule de Ocazie (second-hand)

MIDOCAR VITAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea autovehicule de ocazie;
- Inmatriculare auto;
- Identificare RAR;
- Radiere circa financiara;
- Evaluare auto in vederea cumpararii.

CERINTE

- Studii superioare absolvite sau in curs de absolvire profil economic sau inginerie transporturi
- Cunostinte foarte bune de operare pe computer
- Abilitati de comunicare/ Negociere
- Atitudine/ Tinuta
- Orientare catre atingerea obiectivelor
- Spirit de echipa
- Persuasiune
- Tact

Infiintat in 1992 , MIDOCAR este unul dintre cei mai importanti dealeri Volkswagen si Audi din Romania.
Experienta dobandita in acest timp - fiind primul dealer Volkswagen din Romania - garanteaza calitatea tuturor serviciilor pe care le oferim:
- consultanta in alegerea celor mai potrivite autoturisme,
- propuneri avantajoase de finantare,
- service complet pentru intreaga gama de autoturisme Volkswagen si Audi
- piese de schimb din stoc sau la comanda