CONSILIER VANZARI AUTO

MERIDIAN dealer DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii firmei;
Mentine, gestioneaza si dezvolta baza de clienti;
Ofera consultanta clientilor in vederea alegerii produsului solicitat din gama Dacia si Renault ca si a celei mai avantajoase modalitati de achizitie (cash, rate, leasing);
Promoveaza produsele si serviciile oferite de firma;

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
Capacitate de organizare a activitatii individuale;
Atitudine proactiva, orientare catre rezultate si performanta;
Amabilitate si perseverenta;
Experienta in vanzari;
Cunostinte operare PC;
Permis auto

BENEFICII OFERITE

Programe de formare profesionala;
Salariul fix plus comision din vanzari

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni (str. Turnu Magurele nr. 58-60, Sector 4) si Militari (Bd. Iuliu Maniu nr.319-329, Sector 6) pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.