Consilier Vanzari Auto

Prestige Car Imports srl.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea ofertelor atat in showroom cat si la client;
- intocmirea ofertelor si a prezentarilor catre client;
- indeplinirea planului si a targeturilor lunare de vanzare;
- asigurarea permanenta a legaturii cu clientul, inainte de vanzare, in timpul vanzarii si post vanzarii;
- acordarea de asistenta de specialitate in procesul de vanzare si post vanzare;
- largirea permanenta a bazei de date de potentiali clienti.

CERINTE

- experienta minimum un an in domeniul vanzarilor auto;
- cunoasterea proceselor si logisticii importului de autovehicule si a comercializarii lor;
- prezenta agreabila;
- cunostinte si abilitati de negociere, abilitati de prezentare si comunicare impecabile;
- cunoasterea limbii engleze;
- capacitate de lucru in conditii de stres, cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus functie de realizari;
- telefon mobil

Societate mixta romano-olandeza, specializata in importul si comercializarea de autovehicule multi-marca, din clasele premium si lux. Livrari din stoc, in limita disponibilului, si pe baza de comanda.