CONSILIER VANZARI AUTO

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si gestionarea bazei de clienti;
Identificarea de noi clienti;
Oferirea de consultanta clientilor pentru alegerea celei mai bune variante din punct de vedere al produsului -varianta auto din gama Dacia si Renault si din punct de vedere al modalitatii de achizitie- cash, rate, leasing;
Stabilirea, dezvoltarea unei relatii profesioniste cu clientul;
Realizarea obiectivelor individuale lunare si trimestriale;
Promovarea produselor si serviciilor oferite de firma.

CERINTE

Persoana dinamica, orientata spre rezultate
Excelente abilitati de comunicare, rabdare, atentie la detalii
Capacitate de a-si stabilii prioritatile si de a-si organiza eficient activitatea
Cunostinte operare PC
Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Programe de formare profesionala specifica;
Salariul garantat 250- 600 euro;
Comision din vanzari (se pot castiga pana la 3000 euro);
Telefon mobil;
Posibilitatea promovarii in functia de sef vanzari.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.