CONSILIER VANZARI

AVIA MOTORS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detine informatii actualizate cu privire la ofertele, detaliile, noutatile tehnice, actiunile de promovare si evolutiile produselor marcilor pe care le reprezinta si a pietei nationale / locale de profil auto si consiliaza clientii pentru alegerea variantei optime. Prezinta modelele marcii in scopul de a convige clientii sa achizitioneze modelele promovate. Vinde atat la persoane fizice cat si la clienti de flota. Activitatea si-o desfasoara pe teren, cautand si vizitand clienti potentiali Avia Motors si dezvoltandu-si continuu portofoliul de clienti.

CERINTE

Studii medii (studiile universitare reprezinta un avantaj);
Experienta in vanzarare pe teren de minim 3 ani;
Abilitati de prezentare si tinuta bussiness;
Abilitati de comunicare scrisa si verbala;
Abilitati de consiliere si negociere;
Atitudine pozitiva si persuasiune;
Cunostinte temeinice de operare pe computer (minim Windows si Office);
Cunostinte lb. engleza (alte limbi straine reprezinta un plus);
Permis categoria B.

DESCRIEREA FIRMEI

Multa lume intra in contact cu noi.
In mod evident, oamenii vin la noi cu asteptari, curiozitate, chiar cu griji si pleaca de aici multumiti.
Inca de la inceput ne-am concentrat asupra calitatii serviciilor si ne-am straduit sa realizam un climat de incredere si de ce nu, sa devenim cei mai buni.
Am reusit !
Dar asta este doar ce se vede, pentru ca in spate suntem noi, oamenii de la Avia Motors , profesionisti, dinamici, entuziasti.
Asteptam aplicatia ta, daca apreciezi munca in echipa si iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu de afaceri provocator, care sa te reprezinte. Numai candidatii selectati vor fi contactati.