Consilier Vanzari

ROMATEX S.A. - Magazinele SARRA BLU\'

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea cumparatorilor pentru a alegerea
obiectelor dorite;
- vanzarea produselor comercializate in magazin;
- receptia marfurilor, gestiunea si aranjarea lor in magazin;
- tinerea in perfecta ordine si la zi a evidentelor si documentelor cerute de legislatie;
- contact permanent cu seful de magazin pentru orice aspecte legate de buna functionare a magazinului;
- aducerea la indeplinire a oricarei sarcini specifice data de conducerea firmei sau de seful de magazin.

CERINTE

- Experienta de minim 1 an intr-o functie similara sau minim 3 ani vechime in comert.
- Disponibilitate pentru program prelungit si lucru in echipa.
- Calitati foarte bune de vanzator, abilitati pentru vanzare asistata.
- Cunostinte minime de lucru cu PC.
- Tinuta si aspect ingrijite si curate.

BENEFICII OFERITE

- salariu in functie de experienta;
- bonuri de masa;
- indemnizatie de concediu egala cu un salariu lunar net;
- comision la vanzare.

Comercializare obiecte pentru CULTURA MESEI, DECORATIUNI, MOBILIER prin lantul de magazine SARRA BLU\'