Consultant Vanzari

HSEQ Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor firmei
- Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
- Identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti
- Stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
- Executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling)
- Intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.
- Monitorizarea activitatii concurentei
- Negociere si incheiere contracte

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare, prezentare
- Aspect profesional - business
- Putere de convingere
- Capacitate de a lucra in echipa
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- Rezistenta la stres
- Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- Parte fixa +10% comision din vanzari
- Mediu de lucru profesionist
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

HSEQ Consulting Ploiesti este pe piata formatorilor privati de formare profesionala a adultilor de 6 ani iar pe piata serviciilor de consultanta in domeniul securitatii si sanatatii in munca de 7 ani. Experienta si profesionalismul sunt factori determinanti ai unei pozitii solide in piata.