Consilier vanzari

S.C. Girom International S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-contactarea de noi clienti,
-prezentarea gamei de produse ceramice si oferta de pret si conditiile de vanzare
-urmarire operationalizare contracte
-mentinerea legaturii cu posibilii beneficiari
-vizitarea noilor amplasamente ale beneficiarului si stabilirea/mentinerea de relattii stranse cu posibilii beneficiari
-identificarea nevoilor posibililor beneficiari
-asigura urmarirea fiecarei comenzi/contract pana la finalizarea ei
-tinerea evidentei soldurilor clientilor si a termenelor de incasare
-promoveaza produsele firmei
-participa la expozitii pentru promovarea produselor firmei

CERINTE

- studii medii
- experienta min 1 ani intr-o pozitie similara,
- cunostinte privind cercetarea de piata
- cunostinte de limba italiana - un avantaj
- cunostinte foarte bune de operare PC
- abilitati excelente de prezentare, abordare analitica
- capacitate de exprimare in scris fluenta, coerenta
- analitic,
- spirit de echipa
- ordonat,
- flexibil.
- spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- sanse reale de promovare
- training permanent

DESCRIEREA FIRMEI

profil ceramica Italia
productie mozaic ceramic