CONSILIER VANZARI

Romconsulting International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analizeaza piata imobiliara si este atent la oportunitatile care apar in domeniu
-Promoveaza proprietatile companiei, participa la vizionari/prezentari
-Evalueaza nevoile cumparatorului si selecteaza proprietatile corespunzator acestora
-Ofera consultanta in ceea ce priveste caracteristicile principale ale proprietatii si conditiile de vanzare/cumparare/inchiriere
-Pastreaza relatii bune cu clientii si ii informeaza permanent referitor la conditiile de piata, noi oportunitati si evolutii
-Asista si urmareste procesul de tranzactionare pana la finalizare
-Completeaza si preda rapoarte de vanzari si activitate
-Intocmeste diverse situatii cerute de conducerea Companiei
-Participa activ la marirea portofoliului de clienti

CERINTE

-experienta in domeniul imobiliar
-persoana dinamica si motivata,cu abilitati de comunicare, negociere, relationare si vanzare, dinamica, onesta si perseverenta
-prezenta agreabila
-cunostinte PC (Microsoft Office )
-capacitate buna de organizare si dorinta de a-si atinge obiectivele

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, telefon mobil si masina
Mediu de lucru exceptional sub aspectul profesionalismului si dinamismului echipei
Posibilitati de promovare si perfectionare

Cu o traditie de peste 10 ani pe piata investitiilor imobiliare, Grupul Romconsulting este unul din cei mai importanti lideri de piata in topul companiilor de profil.
Obiectul principal de activitate fiind inchirierea spatiilor comerciale proprii precum si dezvoltarea proiectelor imobiliare