CONSILIER VANZARI

ELVILA S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prezinta clientilor gama de produse oferind consultanta tehnica
-Se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist

CERINTE

-Persoana dinamica, amabila si sociabila
-Bune abilitati de comunicare si organizare
-Orientare catre client si catre rezultate
-Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Tichete de masa
- comision in functie de vanzari

Fondata in anul 1990, Elvila este in prezent una dintre principalele companii din domeniul producerii si comercializarii mobilei din Romania.
Obiectivul Elvila este de a oferi consumatorilor, din Romania sau de peste hotare, produse de mobilier clasice sau moderne, din lemn masiv sau din materiale compozite la un raport calitate-pret continuu imbunatatit. Pentru a realiza acest obiectiv, Elvila si-a dezvoltat de-a lungul timpului capacitatea de productie si comercializare, prin achizitii de fabrici de mobila si prin dezvoltarea suprafetei de vanzare. in prezent, in cele 3 fabrici pe care le detine: Relaxa la Mizil, Carpatina la Ramnicu-Valcea si Elmoberom la Beius (in care lucreaza cca. 2000 salariati) - Elvila realizeaza intreaga gama de mobilier pentru casa si birou: sufragerii, dormitoare, biblioteci, mobilier tapitat, camere pentru copii si tineret, bucatarii, mobilier office, etc