consilier vanzari

SC PROTON

Job expirat

RESPONSABILITATI

reprezinta compania in relatia cu clientii
-promoveaza serviciile companiei
-implementeaza politica de vanzari promovata de companie
-mentine/dezvolta relatiile cu clientii existenti, mareste portofoliului de clienti
-urmareste atingerea targetului lunar/anual vanzari
-elaboreaza rapoarte de vanzari

CERINTE

-minim studii medii, studiile superioare constitue un avantaj
-dinamism, initiativa,orientare catre clienti
-spirit de negociere, rezistenta la stres
-experienta in vanzari de minim 1 an

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant,
-Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere
-Telefon
-Posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta

În prezent, Proton Technologies este unul dintre marii parteneri Orange, cu 70 de magazine in 26 orase si peste 180 de angajati, situându-se pe locul 20 în ierarhia companiilor la jumatatea anului 2006 fiind în acelasi timp cea mai tânara firma din TOP 10 Parteners Orange la nivelul anului 2004. Calitatea activitatii noastre este recunoscuta de Camera de Comert si Industrie (locul I ¿ TOP BUCOVINA) si de marii producatori internationali (Cel mai bun distribuitor Samsung în 2003)