Consilier vanzari

MIDOCAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Indeplinirea planului de vanzare stabilit,
-Mentinerea unei baza de date cu clienti,
-Exploatarea tuturor oportunitatilor oferite de piata,
-Dezvoltarea continua a afacerii la standardele de calitate ale firmei.

CERINTE

-Studii superioare
-Cunostinte de limba engleza
-Cunostinte foarte bune de operare pe computer
-Permis categoria B
-Abilitati de comunicare/Negociere
-Atitudine/Tinuta
-Orientare catre atingerea obiectivelor
-Spirit de echipa
-Persuasiune
-Tact

Infiintat in 1992 , MIDOCAR este unul dintre cei mai importanti dealeri Volkswagen si Audi din Romania.
Experienta dobandita in acest timp - fiind primul dealer Volkswagen din Romania - garanteaza calitatea tuturor serviciilor pe care le oferim:
-consultanta in alegerea celor mai potrivite autoturisme,
-propuneri avantajoase de finantare,
-service complet pentru intreaga gama de autoturisme Volkswagen si Audi
-piese de schimb din stoc sau la comanda