Consilier vanzari

ELECTROLIGHT ORION

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prezentarea si promovarea produselor specifice firmei;
-Mentinerea, imbunatatirea si dezvoltarea relatiei cu clientii firmei;
-Extinderea portofoliului actual de clienti;
-Atingerea tagetului de vanzari;
-Realizarea rapoartelor de vanzari si incasari.

CERINTE

-Bun cunoscator al pietei corpurilor de iluminat/materiale electrice;
-Experienta in vanzarile de corpuri de iluminat/materiale electrice (minim 3 ani ¿ obligatoriu);
-Abilitati de comunicare si negociere;
-Spirit de echipa, bun organizator;
-Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;
-Disponibilitate pentru program prelungit si lucru in conditii de stres;
-Cunostinte de operare PC (Word, Excel);

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv si conditii bune de lucru.

Infiintata in 1996 ORION Electrics are ca obiect de activitate importul si distributia de instalatii electrice, automatizari, surse si corpuri de iluminat (tehnice si decorative) de la cei mai mari producatori din Europa, reprezentand pe piata din Romania unul dintre primii si cei mai importanti furnizori de astfel de produse. Firma dispune de o echipa de specialişti gata in orice moment sa satisfacă dorinţele celor mai pretentiosi clienţi, fiind capabila sa asigure o gama complexa de servicii de consultanta, proiectare, execuţie in domeniul electric si al iluminatului.