CONSILIER VANZARI

AVIA MOTORS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Indeplinirea planului de vanzare stabilit,
-Mentinerea unei baza de date cu clienti,
-Exploatarea tuturor oportunitatilor oferite de piata,
-Dezvoltarea continua a afacerii la standardele de calitate ale firmei.

CERINTE

-Studii universitare
-Experienta in vanzari de min. 2 ani.
-Experienta in domeniul auto.
-Fluenta in engleza (limba germana reprezinta un plus)
-Cunostinte avansate de operare pe computer
-Permis categoria B
-Abilitati de comunicare/Negociere
-Atitudine/Tinuta
-Orientare catre atingerea obiectivelor
-Spirit de echipa
-Persuasiune
-Tact

DESCRIEREA FIRMEI

Multa lume intra in contact cu noi.
In mod evident, oamenii vin la noi cu asteptari, curiozitate, chiar cu griji si pleaca de aici multumiti.
Inca de la inceput ne-am concentrat asupra calitatii serviciilor si ne-am straduit sa realizam un climat de incredere si de ce nu, sa devenim cei mai buni.
Am reusit !
Dar asta este doar ce se vede, pentru ca in spate suntem noi, oamenii de la Avia Motors , profesionisti, dinamici, entuziasti.
Asteptam aplicatia ta, daca apreciezi munca in echipa si iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu de afaceri provocator, care sa te reprezinte. Numai candidatii selectati vor fi contactati.