Consilier vanzari la Oro Watches Company

Sweet Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principala activitate va fi aceea de vanzare ceasuri de mana, ceasuri decorative, cutii depozitare ceas, curele ceas (+montaj) .

CERINTE

Abilitati:
- bune abilitati de comunicare
- cunoasterea produselor aflate in stoc pentru vanzare
- orientat catre vanzare
- operare calculator
- persoana ordonata, cu / fara experienta in vanzari directe

BENEFICII OFERITE

Suntem o echipa tanara iar programul poate fi unul flexibil:
-12 h /zi (1 lucratoare + 1 liber / 2 lucratoare + 2 liber)
sau
- 6 h zi in doua ture 1 weekend lucrator + 1 liber)
- Posibilitatea schimbului de ture, posibilitatea modificarii sau ajustarii programului cu celalalt / -a coleg/ -a!
- trebuie respectat programul galeriei comerciale 10:00-22:00 !!!

-Salariu fix negociabil + 2% comision net si transport asigurat.

Mai multe detalii, la numarul de telefon : 0733 779 338

Descrierea Companiei: ORO WATCHES COMPANY
Oro Watches Company are 2 locatii in Bucuresti: in incinta Auchan Titan si in Baneasa Shopping City . In curand deschidem si locatia cu nr 3 care va fi in zona Piata Romana si de asemenea vom putea comunica si pe platforma online unde ne propunem sa indeplinim clientilor cat mai multe dorinte in materie de frumos, calitate si preturi avantajoase!
Magazinul Oro Watches, vine in intampinarea clientilor cu peste 300 modele de ceasuri si o selectie de peste 200 modele curele de ceas din piele naturala sau silicon.

Magazinul Sweet Cosmetics, vine in intampinarea clientilor cu o gama variata de cosmetice.
Magazinul nostru va urmari continuu tendinţele modei şi gusturile clienţilor.
Ne dorim sa avem o echipa formată din oameni responsabili, profesionişti, capabili sa duca la bun sfarsit toate sarcinile alocate.