Consilier vanzari

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o multinationala din domeniul retail- fashion, angajam Consilieri Vanzari pentru noile magazine care vor fi deschise in Mall Baneasa sau Afi Palace Cotroceni.

Descrierea postului:
• Deservirea clientilor, consilierea si orientarea clientilor din magazin, in vederea alegerii produselor cautate precum si fidelizarea acestora;
• Mentinerea ordinii si curateniei in magazin conform cerintelor conceptului magazinului;
• Activitati de receptie marfa, etichetare produse, merchandising, organizare campanii promotionale;
• Deservirea la casa a clientilor;
• Participarea la traininguri pentru cresterea indicatorilor de performanta si atingerea targetelor.

CERINTE

Profilul candidatului ideal:
• Experienta de 1-2 ani în domeniu similar reprezinta un avantaj;
• Experienta in operarea pe casa de marcat este un plus;
• Comunicarea eficienta si orientarea catre client;
• Spirit de echipa;
• Responsabilitate, disciplina si initiativa;
• Tact, diplomatie, amabilitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Asigurare medicala privata

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement