CONSILIER VANZARI

SABON HOLDINGS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participarea activa la vanzarea produselor in concordanta cu strategia de vanzari
Asigurarea unui nivel ridicat de servicii in interiorul magazinelor
Mentinerea standardelor de visual conform cerintelor de brand
Implementarea activitatilor promotionale in magazine
Promovarea imaginii, dar si a produselor firmei
Asigurarea de asistenta si consilierea clientilor in achizitionarea de produse
Identificarea nevoilor clientilor
Operare calculator si casa de marcat
Receptie marfa

CERINTE

Candidatul ideal are experienta in vanzari,este responsabil, energic, proactiv, detine abilitati persuasive si de comunicare excelente. Este ordonat, sociabil, entuziast si stapaneste notiunile de baza ale lucrului la calculator.
Locatie: Baneasa Shopping City, Promenada Mall si Afi Palace Cotroceni

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza fix
Bonus din vanzari
Reducere pentru produse
Bonuri de masa
Decontare transport RATB si METROREX
Program de lucru flexibil